Vår personal

Dag Magnusson
VD, civilekonom, reg fastighetsmäklare
Telefon: 046-19 04 40
Mobil: 0706-33 30 37
E-post: dag@skanegardar.se

Ansvarig för de större fastighets- och bolagsaffärerna.

Ann Knutsson
Vice VD, Agronom, civilekonom, reg fastighetsmäklare
Telefon: 046-19 04 40
E-post: ann@skanegardar.se

Marknadsansvarig samt förmedlar avkastningsjordbruk. Föräldraledig tills vidare.

 

Hans Eyrich
Jurist, reg fastighetsmäklare
Telefon: 046-19 04 40
Mobil: 0706-37 33 35
E-post: hans@skanegardar.se

Skriver köpekontrakt, handhar uppgörelser, arrendefrågor och tar i problem av juridisk art. Förmedlar även fastigheter.

Lars Skoog
Lantmästare, reg. fastighetsmäklare
Telefon: 046-19 04 40
Mobil: 0705-22 33 77
E-post: lars@skanegardar.se

Förmedlar avkastningsjordbruk.

Peter Olsson
Skogsmästare, reg fastighetsmäklare
Telefon: 044-35 23 01
Mobil: 0705-54 24 49
E-post: peter@skanegardar.se

Handhar försäljning av skogsfastigheter.

Björn Stigwall
Jur. kand, reg fastighetsmäklare
Telefon: 046-19 04 40
Mobil: 0706-36 37 17
E-post: bjorn@skanegardar.se

Förmedlar hästgårdar, avstyckade gårdar och hus på landet.

Mikael Sjöberg
Lantmästare, reg. fastighetsmäklare
Telefon: 036-30 76 80
Mobil: 0767-68 81 13
E-post: mikael@skanegardar.se

Jönköpingskontoret, förmedlar lantbruk, skogsfastigheter och hästgårdar.

Emelie Jung
Högskolemäklare, reg fastighetsmäklare
Telefon: 046-19 04 40
E-post: emelie@skanegardar.se

Förmedlar hästgårdar, avstyckade gårdar och hus på landet.

Elisabet Andersson
Högskolemäklare, reg fastighetsmäklare
Telefon: 046-19 04 40
Mobil: 0738-44 55 65
E-post: elisabet@skanegardar.se

Förmedlar hästgårdar, avstyckade gårdar och hus på landet.

Gustaf Magnusson Kroon
Agronom
Telefon: 046-19 04 40
Mobil: 0708-53 84 34
E-post: gustaf@skanegardar.se

Förmedlar skogs- och avkastningsjordbruk.

Britt-Inger Bengtsson
Sekreterare
Telefon: 046-19 04 40
E-post: bi@skanegardar.se

Ansvarig för annonsering, Internet, kundmaterial samt bistår mäklarna m.m.

Karin Westerberg
Mäklarassistent
Telefon: 046-19 04 40
Mobil: 0730-48 68 70
E-post: karin@skanegardar.se

Utför planritningar, fotografering samt bistår mäklarna med visningar m.m.

Anna Jönsson Sunemark
Mäklarassistent
Telefon: 046-19 05 58
Mobil: 076-100 95 65
E-post: anna@skanegardar.se

Visningar m m. Förvaltar våra hyresfastigheter.

Ann Falkenberg
Civilekonom
Telefon: 046-19 04 45
E-post: falkenberg@skanegardar.se

Sköter räkenskaper för våra bolag.